Trójanielska Służba

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home

Maranatha! Pan Jezus wkrótce przyjdzie!
Na świecie pojawia się coraz więcej znaków, które mówią jednogłośnie o rychłym powtórnym przyjściu Mesjasza Jezusa. W związku z tym istnieje potrzeba przybliżenia mieszkańcom naszej planety tego, co jest napisane w Piśmie Świętym. Trójanielska Służba stanowi międzynarodową grupę osób, chrześcijan, którzy oddali swoje życie Jezusowi i którzy pragną dzielić się prawdami biblijnymi z innymi ludźmi, wykorzystując w tym celu m.in. internet.

Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności Trójanielskiej Służby, zachęcamy do odwiedzenia działu KIM JESTEŚMY.

W dziale FILMY prezentujemy materiały video przetłumaczone bądź zrealizowane przez Trójanielską Służbę, natomiast w dziale MP3 umożliwiamy przesłuchanie oraz pobranie ścieżek dźwiękowych prezentowanych przez nas filmów. Od czerwca 2010r. rozpoczęliśmy nagrywanie wykładów biblijnych na żywo kaznodziei Piotra Schmidtke, które umieszczamy na stronie internetowej Trójanielskiej Służby.

 

List apostoła Pawła do Rzymian 13:11

"A to czyńcie, wiedząc, że już czas, że już nadeszła pora, abyście się ze snu obudzili, albowiem teraz bliższe jest nasze zbawienie, niż kiedy uwierzyliśmy."*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *


Przypominamy, że na równoległej naszej stronie internetowej:


www.Jeszcze7000.org


alt
www.Jeszcze7000.org


umieszczamy również filmy, przetłumaczone przez Trójanielską Służbę.
 

Translator
Jeśli pragniesz być informowany na bieżąco o nowościach, które pojawiają się na stronie www.TrojanielskaSluzba.org, wystarczy zarejestrować się na naszym portalu lub napisać do nas korzystając z formularza dostępnego w dziale KONTAKT.

Dzięki temu będziemy mogli na Twój adres e-mailowy przesłać informację na temat tego, co nowego umieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo będziesz mógł otrzymywać od nas różne informacje, które wiążą się bezpośrednio lub pośrednio z prowadzoną przez nas Trójanielską Służbą.