Strona Główna NIE TYLKO KONTROWERSJE
Rozmawiamy o wydarzeniach z kraju i ze świata, które są dla nas kontrowersyjne, ale i nie tylko...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje przemyślenia odnośnie pożaru w Kamieniu Pomorskim
Autor Wiadomość
admin
Administrator
Masz coś ważnego? Pisz na GG 6188489

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 3090
Wysłany: 2009-04-14, 10:54   Moje przemyślenia odnośnie pożaru w Kamieniu Pomorskim



Moje przemyślenia odnośnie wczorajszego pożaru hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim


Kliknij na klawisz "play", by włączyć mój plik audio





Zakończono przeszukiwanie spalonego hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim. W pożarze zginęło 21 osób, w tym sześcioro dzieci. Pod opieką lekarską pozostaje 15 osób. Z jedenastoma zameldowanymi w hotelu nie ma kontaktu. Miejsce tragedii odwiedzili prezydent i premier. Władze obiecały pomoc w odbudowaniu budynku i zasiłki dla poszkodowanych.Przyczyny pożaru są wyjaśniane.

Ogień, który wybuchł w nocy z niedzieli na poniedziałek, rozprzestrzenił się bardzo gwałtownie i odciął mieszkańcom hotelu drogę do wyjścia. Pierwsze i drugie piętro budynku składało się częściowo z adaptowanych kontenerów, które bardzo szybko zajęły się ogniem. Drzwi ewakuacyjne były zamknięte, trzeba było je wyważyć. Wiele osób ewakuowało się z budynku skacząc z okien.



Jest to wstęp do dłuższego artykułu, jaki pojawił się wczoraj na stronie internetowej http://www.tvp.info/wiado...otelu-socjalnym
Opisuje on niesamowitą tragedię, która wydarzyła się praktycznie w dniu wczorajszym. W jednej chwili mieszkańcy stracili wszystko, co mieli, cały swój dobytek. Ogień w kilkadziesiąt sekund strawił cały budynek. Ludzie, chcąc ratować się, wyskakiwali z okien. Niektóre dzieci przeżyły, ponieważ zostały wypchnięte, a pod budynkiem zostały w jakiś cudowny sposób złapane. Ofiary doznały poparzenia oraz złamania niektórych kończyn poprzez wyskoczenie z palącego się budynku. Prezydent ogłosił trzydniową żałobę narodową...

Czytaj dalej klikając TUTAJ
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
TopLista For - najlepsze fora w sieci - dodaj swoje forum do top listy

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12