Strona Główna NIE TYLKO KONTROWERSJE
Rozmawiamy o wydarzeniach z kraju i ze świata, które są dla nas kontrowersyjne, ale i nie tylko...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chemtrails nawet na wsi?
Autor Wiadomość
admin
Administrator
Masz coś ważnego? Pisz na GG 6188489

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 3090
Wysłany: 2009-05-05, 08:57   Chemtrails nawet na wsi?

Chemtrails nawet na wsi?
 
 
   
ziarno
Gość
Wysłany: 2009-05-12, 21:00   

:cry: :cry: To przerażajace wczoraj poznałam ten temat dokładniej tu jest link do wiekszej ilosci filmów o tej tematyce , ja chyba już odczuwam bardzo poważne skutki tych praktyk , mam raka i alergie. bezprawie sie szerzy , Sodoma i Gomora , Biblia się wypełnia , opryskują nas jak robactwo , co będzie z nami wszystkimi ????? http://astromaria.wordpre...-nami-ukrywaja/
zapraszam też na blogi :http://misia501.blox.pl/html
 
   
Daro

Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: 2009-05-13, 19:36   

Dlaczego nieoficjalne zródła huczą a praktycznie nic niewiemy, może nalezało by zadać pytania o te smugi kondensacyjne ludzi którzy się na tym znają , czy utrzymujace sie smugi są naturalnym procesem poodrzutowych spalinach czy nie, Ja szczerze mam dośc tych amerykanskich wybujałych teorii spiskowych, jestesmy tu w PL wiec informacji szukajmy tu, na politechnice rzeszowskiej jest wydział lotnictwa cywilnego, moze by tam pokierować pytania o te zjawiska, w koncu instytucja która jest powołana do dzielenia się wiedzą może nas niezawiedzie i udzieli wyczerpujacej odpowiedzi na te zjawiska.
 
   
Daro

Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: 2009-05-13, 19:40   

Taka mysl mi wpadła że może Pan Admin który zajmuje się trochu reporterstwem wybrał się na wywiad do uczelniu zwiazanej z lotnictwem i zrealizował reportarz :-) ....
 
   
admin
Administrator
Masz coś ważnego? Pisz na GG 6188489

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 3090
Wysłany: 2009-05-13, 21:35   

Daro, niezła myśl! :-D
 
 
   
Jacekss

Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-08-10, 22:47   

Cześć wszystkim!
Ciekawe forum, odnośnie smug to coś takiego tylko małej skali (3 smugi) obserwowałem w weekend w okolicach Tychów.. utrzymywało się jakieś 20-30 min, niestety potem zaczęła pojawiać się mgiełka w okolicach słońca i zaczęło to znikać, raczej mieszać się z chmurami. Ciekwe jest to że wyżej było widać przelatujący samolot, ale w jego przypadku smuga znikała w ok minute. Niestety nie mam fotek a szkoda.
 
   
nick
Gość
Wysłany: 2009-09-01, 17:33   chemtrails-chmury-smierci

http://stopnworder.blogsp...ry-smierci.html
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
TopLista For - najlepsze fora w sieci - dodaj swoje forum do top listy

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15